Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Yedek Parça Hizmetleri

Anasayfa / Yedek Parça Hizmetleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ağır ticari taşıtlarınızın veya iş makinelerinizin ihtiyacı olan yedek parçayı her bütçeye uygun, birbirinden farklı ürün çeşitleri ve markaları ile siz müşterilerimize Özel Ticari Araçlar A.Ş olarak sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize orjinal ve yan sanayi, muadil ve eşdeğer parçaları fiyat ve kalite alternatiflerini açıklamalarıyla sunmaktayız. Almış olduğunuz ürününün taşıtlarınıza tam uyumlu olmasına özen gösteriyor ve o doğrultuda hareket ediyoruz.

Servisimizde taşıtınıza takılması planlanan parça veya almak istediğiniz yedek parçanın orjinalmi, yan sanayimi veya ithal mi olacağına gereken bilgilendirmelerden sonra siz karar vermiş oluyorsunuz.

Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.