Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Gelişmiş telemetri sistemi ile taşıtlarınız akıllanıyor

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Gelişmiş telemetri sistemi ile taşıtlarınız akıllanıyor
Sevdiklerinizle Paylaşın

Taşıt ve nesne yönetim sistemleri arasında doğrudan veri iletişimini kuran ve yöneten bir ara birimdir.
Taşıttan aldığı verileri yönetim sistemine aktarır ve ihtiyaç duyulan raporların sağlanabilmesi için gerekli olan araç - sistem bağlantı alt yapısını kurar.
Patentli teknolojisi sayesinde nesnedeki tüm sistemlerle aynı anda haberleşir ve eş zamanlı olarak veri okunup işlenmesine olanak sağlar.


Gelişmiş taşıt/araç/nesne telemetrisi sayesinde;

  • Yol ve sürüş güvenliği artar,
  • Yolcu konfor standartları yükselir,
  • Bakım giderleri düşer.
  • Yakıt seviyesi takibi (nerede, ne kadar eksilmiş vb.)
  • Anlık aktif arıza takibi (taşıt'a bağlanıp verdiği arızaları kodları ile görebilme


İhtiyaçlarınızı fazlası ile karşılayacak, uzaktan aracınıza erişerek komutlar verebileceğiniz, arıza durumlarından, yakıt eksilmelerine ve enjektörde yakılan gerçek yakıt oranlarına kadar çok detaylı bilgiyi size uzaktan sunuyoruz. 

Bu sayede aracınız yanınızda olmasa bile, müdahale edebilir, istediğiniz zaman istediğiniz verilere ulaşabilir ve her şeyi raporlayabilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.