Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Haber ve Duyurular

Anasayfa / Haber ve Duyurular
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gelişmiş telemetri sistemi ile taşıtlarınız akıllanıyor

Taşıt ve nesne yönetim sistemleri arasında doğrudan veri iletişimini kuran ve yöneten bir ara birimdir.Taşıttan aldığı verileri yönetim sistemine aktarır ve ihtiyaç duyulan raporların sağlanabilmesi için gerekli olan araç - sistem bağlantı alt yapısını kurar.Patentli teknolojisi sayesinde nesnedeki tüm sistemlerle aynı anda haberleşi...

» Detaylar

Sultan Euro5 "AD BLUE" arızalarında "Yazılım" Dönemi Başlamıştır

OTOKAR SULTAN EURO 5 OTOBÜSLERİN AD-BLUE (SCR) SİSTEM ARIZA ÇÖZÜMLERİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR.Sultan euro5 otobüslerde eski nesil scr (ad-blue) arıza çözümleri devrini kapattık. Yeni nesil güncel yazılım dönemine girmiş bulunuyoruz. Bu sayede daha stabil, daha yenilikçi, daha tasarruflu ve karlı sürüşler sizleri bekliyor. ...

» Detaylar

Prestij Euro 6 Ad Blue ve Scr arıza çözümleri başlamıştır

TEMSA PRESTİJ EURO 6 OTOBÜSLERİN AD-BLUE (SCR) SİSTEM ARIZA ÇÖZÜMLERİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR.Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

» Detaylar

Otokar Atlas Euro5 'lerin AdBlue ve Scr arıza çözümleri başlamıştır

OTOKAR ATLAS EURO 5 KAMYONLARIN AD-BLUE (SCR) SİSTEM ARIZA ÇÖZÜMLERİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR.Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

» Detaylar

Sultan Maxicity Euro6 araçların AdBlue, Scr ve Dpf arıza çözümleri başlamıştır.

OTOKAR SULTAN EURO 6 OTOBÜSLERİN AD-BLUE (SCR) SİSTEM ARIZA ÇÖZÜMLERİ GARANTİLİ OLARAK YAPILIR.Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

» Detaylar
Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.