Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

       29 yıllık tecrübe ve yılların vermiş olduğu birikim ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için Özel Ticari Araçlar'ı gebze 'de sizlerin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. 

       Otomotiv sektöründeki 29 yıllık tecrübe ile , özelliklede ağır ticari taşıtların, tüm markaların tüm modellerine A'dan Z'ye en son modern bilgisayarlar ve ekipmanlarla, sizlere  sorunsuzca ilerleyen ve bakımdan bakıma kadar problemsiz bir şekilde ilerlemelerini sağlamayı sürekli hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda genç, dinamik ve eğitimli takımımız ile orjinal yedek parça ve muadil yedek parça uygulamalarımız siz değerli müşterilerimiz için zengin seçenekler sunarak işlemlerimizi kaliteli ve sorunsuzca yapmaktayız.

       Sürekli memnun müşteriler için çalışmalarımız her daim sürmektedir.


        


More: http://89.252.180.81/plesk-site-preview/www.ozeloto.com/hakkimizda

Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.