Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa / Hizmet Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

HİZMET SÖZLEŞMESİ

1.       Müşteri, iş emri kartı üzerinde beyanda bulunulan bakım, onarımın veya gerekli müdahalelerin, gerekli malzemeler, yedek parçalar veya yazılımlar kullanılarak yapılmasına izin vermektedir.

2.       Müşteri, aracın bakım veya onarımı tamamlandıktan sonra, test amaçlı olarak servis yetkilileri tarafından aracın kullanımına izin vermektedir.

3.       Müşteri, aracının isteğine bağlı getirilip, götürülme gibi transfer işlemlerinde meydana gelebilecek kazaların sorumluluğunu peşinen kabul etmektedir ve servisi sorumlu tutamamaktadır.

4.       Müşteri, bakım veya onarım maksatlı servise getirilen veya yol yardım alarak, araçta yapılacak tespitler sonrasında onarımdan vazgeçilmesi durumda, arıza tespiti, varsa yol yardım ücreti veya ekspertiz gibi ücretlerin tamamını ödemeyi peşinen kabul etmektedir.

5.       Müşteri, araç üzerinde bulunan montajlı aksesuarların dışında, teslim etmediği eşyaların kaybından (telefon, cüzdan, kıymetli evrak vs.) servisi veya servis yetkililerini sorumlu tutamayacağını ve tüm sorumluluğun kendinde veya vekilinde olduğunu peşinen kabul etmektedir.

6.       Müşteri, kendi yanında getirdiği yedek parçaları veya aksesuarları serviste taktırmak istediğinde, getirdiği yedek parçaların veya aksesuarların aracına montajı sırasında veya montaj sonrasında, oluşabilecek her türlü arızayı peşinen kabul etmektedir ve servisi sorumlu tutamamaktadır.

7.       Müşteri, araç kabulü esnasında bildirilen, Araç Teslim Tarihi, Saati ve Ücretlendirmenin tahmini olarak verildiğini, bağlayıcı tarafının olmadığını, Bakım ve Onarım esnasında  gelişen durumlar karşısında ara bilgilendirmeler yapılmak suretiyle Bakım ve Onarımdan doğan ödeme tutarının iş bitiminde tarafına net olarak bildirileceğini kabul etmektedir.

8.       Müşteri, iş emri kartında beyan edilen bakım, onarım ve yol hizmetlerinde sağlayıcı veya servisin görevlendirdiği personele müdahale edilmemesi gerektiğini ve müdahalede bulunmayacağını kabul etmektedir.

9.       Bakım, Onarım sırasında değişen parçalar (akü, motor yağı, lastik vb. sarf sayılan parçalar hariç) müşteriye onarım bitiminde teslim edilir. Müşteri tarafından alınmak istenmeyen veya servise terk edilen parçalar servis tarafından aynı iş günü sonunda imha edilir. Müşteri sonrasında bu parçalar üzerinde hiçbir şekilde hak iddaa edemeyeceğini kabul etmektedir.

10.   Müşteri veya vekili, kendi istekleri doğrultusunda aracında yaptırmak istedikleri, aracın orijinalinde olmayan ve elektronik veya yazılım ile müdahalesi mümkün olabilecek işlemlerin tümünde, işlem sırasında veya sonrasında oluşabilecek tüm hata veya arızaların sorumluluğunun kendisinde olduğunu peşinen kabul etmektedir ve servisi hiçbir şekilde sorumlu tutmayacağını kabul eder.

11.    Müşteri, araç teslimat sonrasında aynı hata veya arızadan dolayı oluşan durumu servise yedi iş günü içerisinde bildirmekle yükümlüdür. Hatanın yada arızanın devamı  veya yapılan işlemlerden dolayı, ilişkili farklı bir arıza olması durumda, aynı hata veya arızanın bertaraf edilmesi ücretsiz olarak servis tarafından sunulacaktır. (Kocaeli dışındaki illerden talep olması durumunda, servis yetkililerinin müsaitlik durumuna göre randevulaşarak hizmet verilecektir.) Araç teslimatından itibaren yedi iş gününden sonra yapılacak bildirimler ancak ücretli olarak ve müşteri talebine istinaden yapılabilecektir. Yedi iş günü sonrasındaki işlemler için müşteri hiçbir hak talep edemeyeceğini peşinen kabul eder ve servisi sorumlu tutamamaktadır.

12.    Garanti işlemleri, “İŞ EMRİ KAPANIŞ” da “NOTLAR” bölümünde belirtildiği gibi yapılan işleme veya verilen hizmete göre yapılmaktadır. Garantili yaptırılan işlemlerde, servisimizin yetkilileri haricinde müdahale edilmesi durumda garantinin artık geçerli olmayacağını ve sadece tarafımızdan müdahale edildiği sürece geçerliği olduğunu peşinen kabul etmektedir ve servisi sorumlu tutamamaktadır.

13.    Aracın tesliminde, iş emri kartına imzasını atan kişinin beyanı doğrultusunda yapılan bakım veya onarım hizmetlerini, doğacak ödemeyi, ödemenin yapılmaması durumunda doğacak mahkeme masrafları, avukatlık masrafları ve noter masrafları ile yukarıda belirtilen tüm maddeleri araç ruhsat sahibi veya sözleşmeye bağlı hizmet alımı yapan kurum / kişi peşinen kabul etmiş sayılır.

ÖZEL TİCARİ ARAÇLAR A.Ş

Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.