Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Ortak Servis Hizmetleri

Anasayfa / Hizmetlerimiz / SERVİSLER / Ortak Servis Hizmetleri
Sevdiklerinizle Paylaşın

Gebze KOCAELİ 'de bulunan Ticari taşıtlar özel teknik servisimizde siz değerli müşterilerimize, tüm ticari taşıtlarınızın, üst yapısı itfaiye, vinç, tanker, damper, çöp, kurtarıcı, kar küreme vb. farketmezsizin ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, dinamik ve uzman ekimizle sizlere profesyönel olarak sunuyoruz.

İhtiyacınız olan neyse size sacede onu sunuyor, taşıtınızın arızası neyse onu çözüyoruz, ilave masraflar çıkartmıyor ve deneme yanılma yöntemiyle yaklaşmıyoruz.

Uzmanlık gerektiren alanlarda, ezbere koyulan teşhisler zaman ve para kaybına neden olur. Tasarruf etmeye çalışırken daha fazla ödemek zorunda kalanlardan olmamanız için çalışıyoruz. %100' e varan doğru arıza tespit oranlarıyla, paradan ve zamandan tasarruf etmeniz için tüm tecrübe ve bilgimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

ORTAK OLARAK VERİLEN HİZMETLERİMİZ "TÜM MARKA VE MODELLER"

     1-PROFESYONEL RADYATÖR VE KALORİFER PETEKLERİNİN DETAYLI TEMİZLİĞİ "SÖKMEYE GEREK DUYULMAZ-ARAÇ ÜZERİNDE TEMİZLENİR"


Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.