Çağrı Merkezi / (0262) 642 2 999

Bize Yazın / info@ozeloto.com

Vizyon & Misyon

Anasayfa / Vizyon & Misyon
Sevdiklerinizle Paylaşın

Vizyon:

Özel Ticari Araçlar, kendini sürekli müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüp, çağımızın modern teknik servis hizmetleri anlayışıyla, gelişen ve değişen hizmet ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine maksimum hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bu hedefler doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize sürekli güven veren hizmet anlayışımız vizyonumuzdur.


Misyon:

  1. Kaliteli Hizmet…
  2. Garantili Hizmet…
  3. Sınırsız Hizmet…
  4. Profesyonel Hizmet…
  5. Müşteri Memnuniyeti…
  6. Zamanında Teslimat…
  7. Güleryüz…


Kalite Politikamız:

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır. 

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri servisimize de bekliyoruz Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız

Özel Ticari Araçlar A.Ş © 2018 Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır. Bu sitede yer alan ve kullanılan markalar, logolar ve oem numaralarının tescilleri firmalarına aittir. www.ozeloto.com'da sadece referans ve karşılaştırma amaçlı kullanılmıştır. Kullanılmamasını gerektiren durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.